Garść informacji

Nasza firma działa około 11 lat na lokalnym rynku. Zbudowaliśmy silną pozycję posiadając setki zadowolonych klientów miesięcznie. Postanowiliśmy przenieść naszą działalność, również do internetu.

Oferujemy opakowania i wszelkiego rodzaju towary zaopatrzeniowe dla gastronomii, placówek handlowych i zakładów usługowych, dla producentów żywności z branży przemysłu cukierniczego, przetwórczego, garmażeryjnego i mięsnego oraz dla producentów materiałów budowlanych, mebli, maszyn i urządzeń oraz innych. Ww. opakowania wykonane są z tworzyw sztucznych, papieru, kartonu, masy papierniczej itp. W naszej ofercie znajdują się taśmy samoprzylepne z klejem syntetycznym i naturalny, folie bąbelkowe, taśmy polipropylenowe, torebki strunowe, papier pakowy w ryzach i luzem, tektura falista, torebki papierowe, a także serwetki gastronomiczne. Poza stałą ofertą w sprzedaży sezonowej są świece i znicze, wytłoczki z pulpy papierowej do świeżych owoców.

Dla wygody naszych klientów obok opakowań rozszerzamy asortyment towarów zaopatrzeniowych, niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Należą do nich środki sanitarno-higieniczne, chemia gospodarcza, worki na śmieci, materiały biurowe itp.